Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek, bylinných výrobků určených ke kouření a elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

OVĚŘENÍ VĚKU

Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých pomůckách.

SOUHLASÍM

Nebo

ODEJÍT

Chytrá dýmkařská revoluce

FUNKCE

Manapipes Feature Image Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon Small Icon

Živé animace

Oživte svou dýmku zářivými animacemi, které reagují na vaši dýmkařskou aktivitu. Změňte barvy, kombinujte animace, upravte jas i rychlost – tato unikátní světelná show je plně pod vaší kontrolou.

Záznam aktivity

Kdo má nejmocnější plíce? Z jaké korunky chutná váš oblíbený tabák nejlépe? Díky funkci sledování dýmkařské aktivity budete mít detailní informace o každé session. Tu navíc můžete zpětně vyhledat ve svém profilu a sdílet s přáteli.

Inventář vybavení

Mějte přehled o každé korunce, dýmce i tabáku a využijte je na maximum! Žádná korunka nebude sedět v koutě.

Unikátní statistiky

Kdy si vychutnáváte dýmku nejčastěji? A jaké vybavení používáte nejvíc? Tohle a mnoho dalšího vám prozradí vaše dýmkařské statistiky.

Manapipes v akci

8735
Nabitých dýmek
3.5M
Potáhnutí
6.6K
Rezervací
661
Tabákových mixů

SEZNAMTE SE

Manapipes App Screenshort

Na doma

Dýmkaření 2.0

Přidejte se k dýmkařské revoluci a buďte u zrodu nové komunity. Soutěžte s přáteli, sledujte svou aktivitu v reálném čase, veďte si statistiky, vytvářejte tabákové mixy, plňte svůj inventář vybavením a sdílejte své zážitky na sítích.

Přehledná data

Naše chytrá podložka zaznamenává spoustu užitečných a zajímavých informací, díky kterým budete přesně vědět, jak s vodní dýmkou pracujete. Už žádné dohady – s Manapipes máte v rukou přesná data!

Magie světla

Probuďte svou dýmku k životu pomocí pestrobarevných animací, které reagují na vaši dýmkařskou aktivitu. K dispozici jich máte desítky – jak s nimi dokážete čarovat je už jen na vás.

Do podniku

Vzrušující inovace

Vstupte do éry chytrého dýmkaření a využijte schopnosti naší technologie naplno. Chytrá podložka rozzáří vaše dýmky, ohromí zákazníky a nabídne vám přesná data o tom, co hostům chutná nejvíc nebo kdy k vám chodí nejraději.

Rezervace bez starostí

Náš rezervační systém je přehledný, univerzální a soběstačný – pro váš podnik ideální. Dejte zákazníkům možnost rezervovat si oblíbený stůl nebo objednat si dýmku přímo v aplikaci a buďte vidět v interaktivní mapě dýmkařských podniků!

Ve středu pozornosti

Jakmile kouzlo Manapipes objevíte, nedokážete si ho nechat pro sebe – a to platí i pro vaše zákazníky. Buďte to právě vy a váš podnik, kde tohle kouzlo objeví! A pokud vám to nestačí, možností propagace je v naší aplikaci mnohem více.

Manapipes TEAR

Minimalistická navenek

Dřevo, kov a světlo – nadčasová kombinace materiálů, která zapadne do každého interiéru, obýváku, i podniku. Navrženo s rozumem a láskou k dýmkaření.

Chytrá uvnitř

Podsvícení, informační displej, chytrý senzor, Wi-Fi konektivita a vlastní mobilní aplikace – to je kombinace, která s sebou přináší ten nejmodernější zážitek z vodní dýmky. Těch pár drátů nám odpusťte.

Snadno ovladatelná

Stačí připojit podložku k power bance, připevnit senzor na dýmku, stisknout tlačítko – a je hotovo! Můžete začít kouzlit a objevovat – nebo si přečíst návod, pokud si nepotrpíte na experimenty.

Manapipes Why Chose Image Screenshort Manapipes Why Chose Image Screenshort

NAKOUKNĚTE DO APLIKACE

CENÍK

NATURAL TEAR

5.290 Kč*

Objednat

Klasická

FUNKY TEAR

5.590 Kč*

Objednat

Hravá

CUSTOM TEAR

Na dotaz

Objednat

Osobitá

* doporučená maloobchodní cena.Zeptajte se nás o velkoobchodní cenu

Tým

Manapipes Team Member Image

Juraj

CEO, Devoloper, Manapipes
Manapipes Team Member Image

Jakub

Marketing, Manapipes
Manapipes Team Member Image

Julia

Finance, Manapipes
Manapipes Team Member Image

Libor

Sales, Manapipes

Již brzy ke stažení na Google Play/App Store!

Naše aplikace bude již brzy zdarma k dispozici na Google Play/App Store!

Manapipes App Screenshort